Identifikační údaje

Cena od 1.677.641,- bez DPH
Cena projektu 41.745,- bez DPH
Měsíční splátka hypotéky od * 4.900,- bez DPH
Zastavěná plocha 95,3
Užitná plocha 69,96
Terasy 20,95
Obestavěný prostor 395,09
Výška hřebene 4,7
Sklon střechy
Typ střechy Pultová, Rovná
Podlažnost Jednopodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 4+kk
Garáž Přístřešek na auto
Krytá terasa Ne
Bezbariérový Ne
Vzhled Moderní
Vhodný pro Město i Venkov

Popis domu

Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 4+kk, je menším rodinným domem vhodný pro rovinatý nebo mírně svažitý pozemek. Střešní krytina je navržena plechová, není však podmínkou. Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem o odstínu vámi požadovaným.

Maseru plus má atributy rostoucího domu, tedy je možné stavbu domu rozdělit do několika fází. Pro řešení finanční či generační situace, je možné nejdříve realizovat typový dům Maseru, a v příhodný okamžik ho dokončit do finálních rozměrů typového domu Maseru plus.

 Volné letní chvíle a teplé letní večery lze trávit na terase, která je orientována na jižní slunnou stranu. Denní a noční část rodinného domu je vhodně rozdělená dispozicí objektu. Denní část je situována po jedné straně dispozice. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 24,68 m2 jsou navíc místnostmi nejvíce prosluněnými tudíž je u nich při dodržené navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících možné dosáhnout největších teplotních zisků. Noční klidová část domu je na opačné straně dispozice, zajišťuje tak klid a nerušený provoz.

Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A).

* měsíční splátka počítána při 5 leté fixaci, době splácení 25 let, 85% LTV a úrokové sazby 2,2 % p.a.

Neváhejte,
a zeptejte se nás! Poradíme Vám!

Máte dotaz či připomínku? Nebojte se nám napsat, rádi zodpovíme vaše dotazy.