Identifikační údaje

Cena od 4.989.000,- s DPH
Cena projektu 69.706,- s DPH
Zastavěná plocha 65,8
Užitná plocha 99,78
Terasy 24,02
Obestavěný prostor 455,34
Výška hřebene 7,36
Typ střechy Sedlová
Podlažnost Dvoupodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 4+kk
Garáž Přístřešek na auto
Krytá terasa Ne
Bezbariérový Ne
Vzhled Tradiční
Vhodný pro Město i Venkov

Popis domu

Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 5+kk, je větším rodinným domem vhodný pro rovinatý nebo mírně svažitý pozemek. Střecha je sedlová. Morija má atributy rostoucího domu. V případě, že by vám stávající stav s postupem času nestačil, je možné využít jeho vlastností a přistavět místnost do finální podoby typového domu Morija plus.

Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem o odstínu Vámi požadovaným.  Dům je navržen v duchu tradiční architektury. Navržený typ zastřešení teras působí vzdušně, v kombinaci s popínavou zelení tvoří příjemná zákoutí pro posezení.

Volné letní chvíle a teplé letní večery lze trávit na terase, která je orientována na jihozápadní slunnou stranu. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 32,96 m2 jsou navíc místnostmi nejvíce prosluněnými tudíž je u nich při dodržené navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících možné dosáhnout největších teplotních zisků.

Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A).

Neváhejte,
a zeptejte se nás! Poradíme Vám!

Máte dotaz či připomínku? Nebojte se nám napsat, rádi zodpovíme vaše dotazy.