Identifikační údaje

Cena od 11.110.500,- s DPH
Cena projektu 89.910,- s DPH
Zastavěná plocha 142
Užitná plocha 222,21
Terasy 49,26
Obestavěný prostor 880
Výška hřebene 6,51
Sklon střechy
Typ střechy Plochá
Podlažnost Dvoupodlažní
Řadovost Dvoj-dům
Dispozice 5+kk jedna bytová jednotka
Garáž Ne
Krytá terasa Ano
Bezbariérový Ne
Vzhled Moderní
Vhodný pro Město

Popis domu

Typový projekt dvoupodlažního dvoj-domu (dvě nezávislé bytové jednotky). Velikost bytové jednotky je 5+kk. Objekt má navrženou plochou střechou. Ve vstupním podlaží se nachází společenská zóna. Obytný prostor zahrnuje kuchyňský kout, jídelnu a obývací pokoj, ze kterého je přístup na venkovní terasu. Nechybí tak nezbytný kontakt a propojení se zahradou. K obývacímu prostoru přiléhá také malá pracovna. V patře se nachází klidová, soukromá zóna, která je tvořena třemi ložnicemi, koupelnou a samostatným WC. Luxusní dům má moderně pojaté členění fasády, v podobě kombinace dřevěných lamel a omítkoviny. Celkové pojetí tohoto moderního domu evokuje čistotu.
Střešní krytina je navržena jako hydroizolační folie.

Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem subtilních dřevěných lamel, dle Vámi požadovaného typu a odstínu.

Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 38,50 m2. Tyto místnosti jsou navíc místnostmi nejprosklenějšími, tudíž je z nich při dodržené navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících větší tepelný zisk.

Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A).

Neváhejte,
a zeptejte se nás! Poradíme Vám!

Máte dotaz či připomínku? Nebojte se nám napsat, rádi zodpovíme vaše dotazy.