Identifikační údaje

Cena od 3.861.200,- s DPH
Cena projektu 66.506,- s DPH
Zastavěná plocha 80,5
Užitná plocha 110,32
Terasy 15,63
Obestavěný prostor 511,94
Výška hřebene 7,36
Sklon střechy 25°
Typ střechy Sedlová
Podlažnost Dvoupodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 6+kk
Garáž Přístřešek na auto
Krytá terasa Ne
Bezbariérový Ne
Vzhled Tradiční
Vhodný pro Město i Venkov

Popis domu

Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 5+kk, je větším rodinným domem vhodný pro rovinatý nebo mírně svažitý pozemek. Morija plus má atributy rostoucího domu, tedy je možné stavbu domu rozdělit do několika fází. Pro řešení finanční či generační situace, je možné nejdříve realizovat typový dům Morija, a v příhodný okamžik ho dokončit do finálních rozměrů typového domu Morija plus.

Střecha domu je sedlová. Vnější fasáda objektu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s dřevěným obkladem o odstínu Vámi požadovaným.  Dům je navržen v duchu tradiční architektury. Navržený typ zastřešení teras působí vzdušně, v kombinaci s popínavou zelení tvoří příjemná zákoutí pro posezení.

Volné letní chvíle a teplé letní večery lze trávit na terase, která je orientována na jihozápadní slunnou stranu. Obývací pokoj s kuchyní jsou v objektu řešeny jako jedna centrální místnost o užitné ploše 32,15 m2 jsou navíc místnostmi nejvíce prosluněnými tudíž je u nich při dodržené navržené orientace ke světovým stranám v zimních měsících možné dosáhnout největších teplotních zisků.

Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A).

Neváhejte,
a zeptejte se nás! Poradíme Vám!

Máte dotaz či připomínku? Nebojte se nám napsat, rádi zodpovíme vaše dotazy.