Konzultace

 

Pro objasnění dotazů zájemce o projekt GEBAS rodinného domu je nejlepší využít námi nabízené, úvodní, nezávazné a bezplatné konzultace. Při této konzultaci s našimi architekty a techniky, budou vyřešeny vaše dotazy a návrhy na změny či úpravy vybraného projektu rodinného domu. Budete seznámeni s materiálovými standardy a výrobky pro realizaci vámi uvažovaného rodinného domu, a to i včetně možnosti financování. Pokud máte zájem o konzultaci, kontaktujte nás.

 

Poradenská činnost

Jakékoliv dotazy týkající se projektů GEBAS <a>rodinných domů i další činnosti spojené s přípravou a výstavbou rodinného domu, vám ochotně zodpovíme. Úvodní konzultace je zdarma, následná poradenská činnost v průběhu zpracování projektu je v ceně projektu. Náš odborník s <a>vámi ochotně projde vše, co budete potřebovat pro rychlé a jednoduché získání podkladů pro projekt rodinného domu. Osobně vám pomůže zvolit ideální variantu materiálového i energetického standardu a odpoví i na detailní dotazy realizace, stavby samotné. V rámci konzultací lze samozřejmě vysvětlit požadavky na veškeré části projektu rodinného domu a domluvit dílčí změny, které budou odpovídat vašim individuálním potřebám. Od okamžiku, kdy se rozhodnete objednat projekt rodinného domu s vámi bude veškerou poradenskou činnost provádět obchodně technický manažer, společně s architektem, který bude zpracovávat váš projekt rodinného domu.

Výběr domu

 

Chcete-li investovat do svého nového bydlení, máte možnost si pořídit běžný dům, který v následujících letech bude stále rychleji a výrazněji ztrácet svou hodnotu, nebo máte možnost si za stejnou cenu pořídit nízkoenergetický či pasivní dům. Možností s ohledem na cenu realizace domu je možnost realizace v klasickém provedení a standardu s tím, že bude provedena technologická příprava pro možnost, v budoucnu dům posunout do nízkoenergetického nebo pasivního standardu.
Hlavním důvodem, proč si pořídit pasivní nebo nízkoenergetický dům, jsou úspory v řádech miliónů korun. Pasivní nebo nízkoenergetický dům vám na úsporách nákladů na energie pro vytápění a ohřev vody, přinese po 20 letech oproti běžným domům, až 2 mil. Kč
Dům je projektován konstrukčně a materiálově tak, aby jeho životnost obstála minimálně po 7 generací, vyjádřeno v letech, až 150 let. Matematika úspor je pak velice jednoduchá. Můžete si koupit běžný dům a 30 let šetřit na jeho následnou nákladnou rekonstrukci, nebo můžete investovat do domu od nás, který vám za 30 let umožní díky úsporám pořídit další dům, ať už pro vás nebo pro členy vaší rodiny.