Napsali o nás

Rodinný dům u Prahy Rodinný dům u Prahy Majitelé si vybrali typový rodinný dům La Paz v nové zástavbě nedaleko Prahy. Dvoupodlažní dům s dispozicí 5+kk si majitelé upravili přidáním nebo naopak ubouráním některých příček.  Článek najdete zde.
Můj dům Můj dům Článek vyšel v časopise Můj dům – Rodinný dům krok za krokem 3/2022
Majitelé věděli přesně, jak jejich dům má vypadat Majitelé věděli přesně, jak jejich dům má vypadat Investoři se rozhodli pro konkrétní dům. Už jeden takový navštívili, a tak architektům z Gebas Atelier dali jasnou vizi – to chtějí. Článek najdete zde.
Marianne Marianne Článek vyšel v časopise Marianne Venkov&styl 10/2022
Interiér rodinného domu – Vysoká nad Labem Interiér rodinného domu – Vysoká nad Labem Vysoká nad Labem, kde se dům nachází, je od Hradce Králové vzdálená jen několik kilometrů, přesto zde majitel našel vytoužené klidné místo k bydlení. Článek najdete zde.
Jednoduchý dům pro českého investora Jednoduchý dům pro českého investora Když se budeme o domě bavit, nemusíme tedy rozlišovat, jestli jde o chatu, nebo rodinný dům. Může to být obojí, záleží na vkusu a možnostech investora. Článek najdete zde.
Dům jednoduchý jako kostka. Žádné velké výmysly, vše přísně účelné Dům jednoduchý jako kostka. Žádné velké výmysly, vše přísně účelné Pokud chcete něco, co je účelné od střechy po základy, má nejnižší tepelné ztráty a bude plnit svou funkci za týden, měsíc i desítky let, pak si postavte dům ve tvaru kostky. Jako třeba tenhle. Článek najdete zde.
Ve Středočeském kraji se rodině splnil jejich sen. Ve Středočeském kraji se rodině splnil jejich sen. Tento moderní dům byl navržen pro rodinu maximálně se dvěma dětmi. Je v něm dostatek prostoru a asi mu ani nelze nic vytknout. Článek najdete zde.
Vila v Uhříněvsi ukazuje sílu jednoduchosti Vila v Uhříněvsi ukazuje sílu jednoduchosti Vydáme se na okraj Prahy, kde stojí dům od Gebas atelier architects. Toto je individuální návrh moderního a efektního domu s plochou střechou, který bude splňovat svou funkci po technické i estetické stránce dlouhá desetiletí. Článek najdete zde.
Zajímavá dřevostavba má hned dvě terasy – pro teplé a chladnější dny Zajímavá dřevostavba má hned dvě terasy – pro teplé a chladnější dny Nejdůležitější bylo najít architekty, s nimiž si tzv. sednou a dokáží společně vytvořit projekt, kde se budou cítit dobře. Článek najdete zde.
Vila u Hradce Králové Vila u Hradce Králové Dřevostavba se nachází v jedné z nejmenších vesnic příležících Hradci Králové. Přípravná fáze projektu trvala 3 měsíce. Následoval půlroční maraton za stavebním povolením a následně se jeden celý rok stavělo. Článek najdete zde.
Dům, kde je na míru nábytek i zahrada Dům, kde je na míru nábytek i zahrada Nedaleko Prahy, v klidné lokalitě, odkud se pohodlně dostanete do centra, stojí dvoupodlažní typový dům 5+kk. Článek najdete zde.
Mladá žena si nechala postavit útulnou dřevostavbu pro sebe a své dvě dcery Mladá žena si nechala postavit útulnou dřevostavbu pro sebe a své dvě dcery Žena zatoužila po bydlení v domě, kde bude dostatek místa pro ni i její dvě dcery, a svůj sen si splnila. Nyní rodina žije v krásném domě v Hradci Králové. Článek najdete zde.
Hradci Králové nabízí dokonalé využití prostoru Hradci Králové nabízí dokonalé využití prostoru V obyčejném „paneláku“ se podařilo zrekonstruovat byt, který od pohledu působí až luxusním dojmem. Článek najdete zde.
V rodinném domě si pohráli se stěrkami na stěnách V rodinném domě si pohráli se stěrkami na stěnách Velký dům se rozkládá na pozemku o výměře bezmála 1 674,67 m2. Článek najdete zde.
Povedená rekonstrukce dvougeneračního domu v Česku Povedená rekonstrukce dvougeneračního domu v Česku Každý chce bydlet v příjemném a vzdušném prostředí a stále si zachovat soukromí. To je i případ majitelů, kteří obývají dvougenerační dům společně se svými rodiči. Článek najdete zde.
Manželé si nechali postavit svůj vysněný dům Manželé si nechali postavit svůj vysněný dům Manželé dlouhá léta toužili po domě se zahradou a místem k odpočinku a grilování, kde se budou moct scházet s rodinou a přáteli. Jejich sen se stal skutečností. Jedná se o typový dům, který si nechali upravit k obrazu svému. Článek najdete zde.
Dokonalé bydlení v bývalých kancelářích Dokonalé bydlení v bývalých kancelářích Moderní dům v mírně svažitém terénu v Předměřicích nad Labem. Dříve byl využíván jako kanceláře firem, nyní je to úžasné rodinné bydlení. Celý článek najdete zde.
Dům v odstínech šedé obklopený barevnou zahradou Dům v odstínech šedé obklopený barevnou zahradou Rodinný dům v Šestajovicích u Prahy na první pohled zaujme střízlivostí a monochromatickou barevností, která je důsledně dodržována v exteriéru i interiéru. Obyvatelům tak nabízí nekonečné barvené hrátky s doplňky a květinami....Více se dozvíte v článku na living.cz
Atypicky řešenému interiéru sekunduje netradiční nábytek a barvy Atypicky řešenému interiéru sekunduje netradiční nábytek a barvy Jde o atypicky řešený interiér bytu v Hradci Králové, který je developerským projektem a je chápán jako investice s dalším prodejem nebo s využitím k pronájmu. Architekti zvolili interiér, který respektoval stávající dispozici a obsahuje na míru zhotovený atypický nábytek, který nám maximálně využívá daný prostor, který vhodně zhodnocuje. Více se dočtete v článku na NOVINKY.CZ
Sen o bydlení se stal realitou Sen o bydlení se stal realitou Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit dům, výsledek vyrazí dech V klidné části hlavního města Prahy zvané Uhříněves vybudovali zkušení architekti pro mladou rodinu krásný rodinný dům. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Více na webu bydlimeutulne.cz  
Typový nebo individuální dům? Typový nebo individuální dům? Typový nebo individuální? To je otázka, na kterou zde naleznete odpověď. Každé z těchto řešení má zajisté své pro a proti. Na vás je v tomto okamžiku zajistit si před finálním rozhodnutím co nejvíce informací, abyste nakonec nebyli zklamáni a mohli se radovat z nového domova. 
Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněli - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jim splnily architekti z Gebas atelier arcitects, více se dozvíte v článku na proženy.cz
HOMEBYDLENI.CZ - Rekonstrukce staré chalupy trvala více než dva roky: Podívejte se na tu změnu! HOMEBYDLENI.CZ - Rekonstrukce staré chalupy trvala více než dva roky: Podívejte se na tu změnu! Celý článek o zdařilé rekonstrukci najdete zde. Majitel nemovitosti a krásného pozemku, na kterém chalupa stojí, se spolu s architekty z ateliéru GEBAS atelier architects, rozhodli pro rekonstrukci. Rekonstrukce byla rozsáhlá a velmi náročná, ale výsledek stojí za to!
Dům nebo byt? Dům nebo byt? Rodina zakoupila byt o velikosti 4+kk o celkové výměře cca 95 m2, který byl zhotovený v bytovém standardu, proto se rozhodla ho nechat upravit podle vlastních představ. Majitelé oslovili ateliér v Hradci Králové (Gebas atelier architects), kde se domluvili s architektem Miroslavem Gebasem na zhotovení interiéru, který bude moderní, útulný a osobitý. Více se dočtete v článku na Novinky.cz
EARCH - Rekonstrukce poctivé venkovské chalupy EARCH - Rekonstrukce poctivé venkovské chalupy Rekonstrukce trvala déle než dva roky a jejím cílem bylo na jedné straně vrátit domu jeho původní předválečný ráz, na druhé straně dům dispozičně a technologicky přizpůsobit současnému stylu bydlení. 2. NP nyní slouží k rekreačnímu užívání hostů - Chalupa Winterflur.
IDNES Pořídili si k rodinnému domu wellness ze dřeva starého mlýna IDNES Pořídili si k rodinnému domu wellness ze dřeva starého mlýna Relaxace ve velkém. Celý článek je k dispozci zde na IDNES - BYDLENÍ. 
Czech Deco Team - Interiér společnosti TURCK, s.r.o. Czech Deco Team - Interiér společnosti TURCK, s.r.o. Zadáním společnosti Turck, s.r.o. bylo vyřešit prostory kanceláří, tak aby byly opticky oddělené, zůstala zachována firemní identita a přitom byl celý interiér vyřešen i po designové stránce. Více se o tomto našem zdařilém firemním interiéru dozvíte v článku, který byl publikován na webu Czech Deco Teamu.
Individuální rodinný dům z dílny GEBAS atelier architects s.r.o. Individuální rodinný dům z dílny GEBAS atelier architects s.r.o. Hlavním cílem majitelů tohoto domu bylo vyměnit ruch velkoměsta za klid malé . . . http://www.100drevostaveb.cz/stavba/individualni-rodinny-dum-z-dilny-gebas-atelier-architects-sro
Asymetrický dům poskytuje komfort Asymetrický dům poskytuje komfort Realizace projektu, od prvotní vizualizace až po kompletní realizaci, trvala 2 roky. Asymetričnost tohoto domu vypovídá o . . . http://www.archiweb.cz/buildings.php?type=&action=show&id=4702
Hradecká internetová televize Hradecká internetová televize Královéhradecký univerzitní areál Na Soutoku doznal výrazných změn. V sobotu 12. 9. byl za účasti rektora univerzity Josefa Hynka a představitelů všech akademických . . . . .
Na zdánlivě nebhodném pozemku se dají dělat divy Na zdánlivě nebhodném pozemku se dají dělat divy Právě jsme dokončili projekt zděného domu, jehož stavba . . .
Před lety proti němu šly petice, teď hradecký dům Pilot 3 začíná růst Před lety proti němu šly petice, teď hradecký dům Pilot 3 začíná růst "My bychom rádi tomu vnitrobloku dali výjimečné měřítko,“ říká architekt čtyřpodlažního domu Miroslav Gebas.
Manželé si postavili dům snů, který je nebude v ničem omezovat Manželé si postavili dům snů, který je nebude v ničem omezovat Pro oba majitele bylo hlavní prioritou propojit rodinný dům se zahradou tak, . . .
Útulný dům dýchající pohodou Útulný dům dýchající pohodou Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního domu jako je otevřený prostor bez stropu v hlavní místnosti, minimum dveří, dostatek denního světla a kontakt s venkovní zahradou, můžete si přečíst na novinky.cz
Rekonstrukce podhorské chalupy Rekonstrukce podhorské chalupy Co se stalo středobodem kuchyně jedné zrekonstruované podhorské chalupy se můžete podívat na STAVBAWEB...
Pétanque, minigolf nebo studentské výstavby. Areál bez života se změní v parčík Pétanque, minigolf nebo studentské výstavby. Areál bez života se změní v parčík „Při návrhu jsem chtěl docílit vytvoření studentského parku maximálně otevřeného, s možností kdekoli do parku vstoupit a posedět v něm anebo jen procházet," nastiňuje svou představu architekt Miroslav Gebas a dodává . . . .
Univerzitra představila novou aulu: moderní technologie i grafiky Univerzitra představila novou aulu: moderní technologie i grafiky Výsledkem je modernizace vybavení největšího univerzitního sálu.
Typový x Individuální dům Typový x Individuální dům Rozhodujete se, zda postavit typový nebo individuální rodinný dům? Přečtěte si následující článek Celý text najdete zde
Nízkoenergetická dřevostavba Nízkoenergetická dřevostavba Přečtěte si článek o naší dřevostavbě, který vyšel u našich slovenských sousedů.  
Rekonstrukce venkovské chalupy stála za to Rekonstrukce venkovské chalupy stála za to   Přeměna staré chalupy nebyla nijak jednoduchá. Na stavbě se podepsala léta neodborných úprav a její původní podoba vzala za své. Majitel nemovitosti se jí ale rozhodl vrátit původní ráz a přizval si na to architekty z ateliéru GEBAS. Dům si vyžádal spoustu stavebních úprav, stejně jako jeho okolí. A jak to dopadlo? Celý odkaz ZDE
Dům pro Šípkovou Růženku Dům pro Šípkovou Růženku Václav si se svou ženou Sylvou ve dvoře bývalého JZD postavili jednopodlažní dřevostavbu obloženou prkny a kamenem. Zatímco celý dům se topí v záplavě květin, dvorek . . . .