Napsali o nás

Dům v odstínech šedé obklopený barevnou zahradou Dům v odstínech šedé obklopený barevnou zahradou Rodinný dům v Šestajovicích u Prahy na první pohled zaujme střízlivostí a monochromatickou barevností, která je důsledně dodržována v exteriéru i interiéru. Obyvatelům tak nabízí nekonečné barvené hrátky s doplňky a květinami....Více se dozvíte v článku na living.cz
Sen o bydlení se stal realitou Sen o bydlení se stal realitou Mladá rodina si splnila dlouholetý sen. Na okraji Prahy si nechala postavit dům, výsledek vyrazí dech V klidné části hlavního města Prahy zvané Uhříněves vybudovali zkušení architekti pro mladou rodinu krásný rodinný dům. Rodiny s dětmi dnes hledají klidné a pohodové bydlení při zachování snadné dostupnosti do centra města za kulturním vyžitím. Mladému páru se dvěma dětmi se tento sen splnit povedlo. K domu mají i nádhernou zahradu, která disponuje zapuštěným krytým bazénem a relaxačními zónami s lehátky a křesly. Využijí ji tak jak ke slunění, tak na posezení s rodinou u kávy. Nechybí ani promyšlené přírodní prvky, jako nově zasazený strom či okrasné traviny a keře. Více na webu bydlimeutulne.cz  
Atypicky řešenému interiéru sekunduje netradiční nábytek a barvy Atypicky řešenému interiéru sekunduje netradiční nábytek a barvy Jde o atypicky řešený interiér bytu v Hradci Králové, který je developerským projektem a je chápán jako investice s dalším prodejem nebo s využitím k pronájmu. Architekti zvolili interiér, který respektoval stávající dispozici a obsahuje na míru zhotovený atypický nábytek, který nám maximálně využívá daný prostor, který vhodně zhodnocuje. Cílem architektů byl moderní, ale zároveň příjemný a zabydlený interiér, který byl domyšlen do posledního detailu. Více se dočtete v článku na NOVINKY.CZ
Dům nebo byt? Dům nebo byt? Rodina zakoupila byt o velikosti 4+kk o celkové výměře cca 95 m2, který byl zhotovený v bytovém standardu, proto se rozhodla ho nechat upravit podle vlastních představ. Majitelé oslovili ateliér v Hradci Králové (Gebas atelier architects), kde se domluvili s architektem Miroslavem Gebasem na zhotovení interiéru, který bude moderní, útulný a osobitý. Více se dočtete v článku na Novinky.cz
Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický Dům pro mladou rodinu - prostorný, světlý a praktický Mladá rodina z Hradce Králové, si přála dům, který bude vyhovovat jejich požadavkům, které zněli - světlý, praktický a bezúdržbový dům. Toto jim splnily architekti z Gebas atelier arcitects, více se dozvíte v článku na proženy.cz
Rekonstrukce podhorské chalupy Rekonstrukce podhorské chalupy Co se stalo středobodem kuchyně jedné zrekonstruované podhorské chalupy se můžete podívat na STAVBAWEB...
Útulný dům dýchající pohodou Útulný dům dýchající pohodou Moderní dům, který je nadčasový a komfortní. Pokud chcete zjistit více o atributech moderního domu jako je otevřený prostor bez stropu v hlavní místnosti, minimum dveří, dostatek denního světla a kontakt s venkovní zahradou, můžete si přečíst na novinky.cz
5 triků, jak zvětšit malý byt 5 triků, jak zvětšit malý byt Pár tipů, jak opticky zvětšit malý byt, Je pro to potřeba vynechat zbytečnosti a vybírat funkční zařízení. Více se můžete dočíst na prozeny.cz
Typový nebo individuální dům? Typový nebo individuální dům? Typový nebo individuální? To je otázka, na kterou zde naleznete odpověď. Každé z těchto řešení má zajisté své pro a proti. Na vás je v tomto okamžiku zajistit si před finálním rozhodnutím co nejvíce informací, abyste nakonec nebyli zklamáni a mohli se radovat z nového domova. 
HOMEBYDLENI.CZ - Rekonstrukce staré chalupy trvala více než dva roky: Podívejte se na tu změnu! HOMEBYDLENI.CZ - Rekonstrukce staré chalupy trvala více než dva roky: Podívejte se na tu změnu! Celý článek o zdařilé rekonstrukci najdete zde. Majitel nemovitosti a krásného pozemku, na kterém chalupa stojí, se spolu s architekty z ateliéru GEBAS atelier architects, rozhodli pro rekonstrukci. Rekonstrukce byla rozsáhlá a velmi náročná, ale výsledek stojí za to!
EARCH - Rekonstrukce poctivé venkovské chalupy EARCH - Rekonstrukce poctivé venkovské chalupy Rekonstrukce trvala déle než dva roky a jejím cílem bylo na jedné straně vrátit domu jeho původní předválečný ráz, na druhé straně dům dispozičně a technologicky přizpůsobit současnému stylu bydlení. 2. NP nyní slouží k rekreačnímu užívání hostů - Chalupa Winterflur.
IDNES Pořídili si k rodinnému domu wellness ze dřeva starého mlýna IDNES Pořídili si k rodinnému domu wellness ze dřeva starého mlýna Relaxace ve velkém. Celý článek je k dispozci zde na IDNES - BYDLENÍ. 
Přízemní dům na venkově skvěle zapadl Přízemní dům na venkově skvěle zapadl Kvalitu bydlení ovlivňuje zejména místo, ve kterém se dům nachází.
Czech Deco Team - Interiér společnosti TURCK, s.r.o. Czech Deco Team - Interiér společnosti TURCK, s.r.o. Zadáním společnosti Turck, s.r.o. bylo vyřešit prostory kanceláří, tak aby byly opticky oddělené, zůstala zachována firemní identita a přitom byl celý interiér vyřešen i po designové stránce. Více se o tomto našem zdařilém firemním interiéru dozvíte v článku, který byl publikován na webu Czech Deco Teamu.
PROŽENY - radíme, jaký materiál dřezu vybrat! PROŽENY - radíme, jaký materiál dřezu vybrat! Nerez, granit nebo kámen? Proč při plánování nové kuchyňské linky rozhodně nezapomenout na umístění a výběr vhodného dřezu? Je to zásadní, aby se vám v kuchyni dobře pracovalo! Dozvíte se více v článku, který s naším přispěním vyšel v internetovém magazínu PROŽENY dne 6.4. 2017.
Individuální rodinný dům z dílny GEBAS atelier architects s.r.o. Individuální rodinný dům z dílny GEBAS atelier architects s.r.o. Hlavním cílem majitelů tohoto domu bylo vyměnit ruch velkoměsta za klid malé . . . http://www.100drevostaveb.cz/stavba/individualni-rodinny-dum-z-dilny-gebas-atelier-architects-sro
Asymetrický dům poskytuje komfort Asymetrický dům poskytuje komfort Realizace projektu, od prvotní vizualizace až po kompletní realizaci, trvala 2 roky. Asymetričnost tohoto domu vypovídá o . . . http://www.archiweb.cz/buildings.php?type=&action=show&id=4702
Hradecká internetová televize Hradecká internetová televize Královéhradecký univerzitní areál Na Soutoku doznal výrazných změn. V sobotu 12. 9. byl za účasti rektora univerzity Josefa Hynka a představitelů všech akademických . . . . .
Na zdánlivě nebhodném pozemku se dají dělat divy Na zdánlivě nebhodném pozemku se dají dělat divy Právě jsme dokončili projekt zděného domu, jehož stavba . . .
Dům a Bydlení Dům a Bydlení Bezbariérový dům dokáže být hravý . . .
Noviny pro architekty Noviny pro architekty . . . udělejte první krok k vašemu domovu  
Kanceláře budoucnosti, Hospodářské noviny Kanceláře budoucnosti, Hospodářské noviny Moderní kancelář se inspiruje starým čínským uměním
Před lety proti němu šly petice, teď hradecký dům Pilot 3 začíná růst Před lety proti němu šly petice, teď hradecký dům Pilot 3 začíná růst "My bychom rádi tomu vnitrobloku dali výjimečné měřítko,“ říká architekt čtyřpodlažního domu Miroslav Gebas.
Manželé si postavili dům snů, který je nebude v ničem omezovat Manželé si postavili dům snů, který je nebude v ničem omezovat Pro oba majitele bylo hlavní prioritou propojit rodinný dům se zahradou tak, . . .
MF Dnes MF Dnes "Porstor jsme navrhli tak, aby tu byla místa pro výstavy plastik, fotografií nebo pro výuku, či dokonce pro divadelní představení pod širým nebem." Prozradil architekt Miroslav Gebas
Atypická nástavba proměnila starší domek k nepoznání Atypická nástavba proměnila starší domek k nepoznání Původní domek ve staré zástavbě ze 30. let prošel rozsáhlou rekonstrukcí a . . .
ARCHINEWS ARCHINEWS Člověk má dělat to, co jej baví a čemu rozumí . . .
Elegantní dům s originálním schodištěm sází na odvážnější styl Elegantní dům s originálním schodištěm sází na odvážnější styl Čistý design, jednoduché linie, decentní odstíny a důraz na detail – tak lze charakterizovat moderní dům mladých manželů, kteří se nebáli netradičních materiálů a . . . .
Dům pro Šípkovou Růženku Dům pro Šípkovou Růženku Václav si se svou ženou Sylvou ve dvoře bývalého JZD postavili jednopodlažní dřevostavbu obloženou prkny a kamenem. Zatímco celý dům se topí v záplavě květin, dvorek . . . .
Rodinný dům Vlkov Rodinný dům Vlkov Rodinný dům s prosklenou galerií nabízí originální pojetí interiéru . . . .
Vyžeňte z bytu nudu retro nábytkem Vyžeňte z bytu nudu retro nábytkem „Musím říct, že s prvky v retro stylu velice rád pracuji, dodají totiž interiéru pocit příjemně zabydleného a útulného prostoru. Je z nich cítit teplo domova,“ říká Ing. arch. Miroslav Gebas z GEBAS atelier architects.
Za tři měsíce v novém domě Za tři měsíce v novém domě Za odborníky do Gebas atelier architects přišli mladí manželé s jasnou představou . . . .
Spokojenost s domem začíná výběrem správného architekta. Spokojenost s domem začíná výběrem správného architekta. Pohodlný dům přinesl majitelce komfort i soukromí . . . .
Pétanque, minigolf nebo studentské výstavby. Areál bez života se změní v parčík Pétanque, minigolf nebo studentské výstavby. Areál bez života se změní v parčík „Při návrhu jsem chtěl docílit vytvoření studentského parku maximálně otevřeného, s možností kdekoli do parku vstoupit a posedět v něm anebo jen procházet," nastiňuje svou představu architekt Miroslav Gebas a dodává . . . .
Rekonstrukce secesního bytu Rekonstrukce secesního bytu Interiér je doplněn dekoračními tapetami s rostlinnými motivy, připomínající období secese . . . .
Zrekonstruovaná aula hradecké univerzity hýří barvami Zrekonstruovaná aula hradecké univerzity hýří barvami „Univerzita se prezentuje jako živý organismus, který působí na studenty. Tomu jsme přizpůsobili interiér." tvrdil architekt Miroslav Gebas.
Manželé si splnili svůj sen v moderní dřevostavbě na okraji Prahy Manželé si splnili svůj sen v moderní dřevostavbě na okraji Prahy Když mladí manželé přišli do ateliéru architekta Miroslava Gebase, měli pozemek u Prahy a v hlavě jednoduchou myšlenku. Chtěli dostatečně prostorný dům pro čtyřčlennou, sportovně založenou rodinu, s dostatkem úložných prostor.
Domácí wellness Domácí wellness Časopis Můj dům uveřejnil naši realizaci domácího wellness
Ondřej Tikovský o rekonstrukci auly Univerzity Hradec Králové Ondřej Tikovský o rekonstrukci auly Univerzity Hradec Králové Host dne - Ondřej Tikovský, mluvčí Univerzity Hradec Králové
Rezidenční byt Biskupská, Brno Rezidenční byt Biskupská, Brno Menší byt pod střechou secesního domu uprostřed Brna si jako svůj domov vybrala mladá dvojice. I z malého 2 + kk o výměře 65 m2 dokázali architekti vytvořit vzdušné a moderní bydlení . . . .
Univerzitra představila novou aulu: moderní technologie i grafiky Univerzitra představila novou aulu: moderní technologie i grafiky Výsledkem je modernizace vybavení největšího univerzitního sálu.
Typový x Individuální dům Typový x Individuální dům Rozhodujete se, zda postavit typový nebo individuální rodinný dům? Přečtěte si následující článek Celý text najdete zde
V Hradci Králové otevřeli sportovní areál Bavlna V Hradci Králové otevřeli sportovní areál Bavlna Sportovní areál Bavlna na Pražském Předměstí v Hradci Králové prošel kompletní rekonstrukcí.
Světlo v obýváku. Jen lustr nestačí Světlo v obýváku. Jen lustr nestačí „Zahrňte osvětlení do rozpočtu plánované rekonstrukce,“ radí ing. arch. Miroslav Gebas z Gebas atelier architects a dodává: „Stává se . . . .
Nízkoenergetická dřevostavba Nízkoenergetická dřevostavba Přečtěte si článek o naší dřevostavbě, který vyšel u našich slovenských sousedů.  
Rekonstrukce venkovské chalupy stála za to Rekonstrukce venkovské chalupy stála za to   Přeměna staré chalupy nebyla nijak jednoduchá. Na stavbě se podepsala léta neodborných úprav a její původní podoba vzala za své. Majitel nemovitosti se jí ale rozhodl vrátit původní ráz a přizval si na to architekty z ateliéru GEBAS. Dům si vyžádal spoustu stavebních úprav, stejně jako jeho okolí. A jak to dopadlo? Celý odkaz ZDE
Slavnostní otevření sportovního areálu Bavlna Slavnostní otevření sportovního areálu Bavlna Areál Bavlna je multifunkční sportovní zařízení, které je v prvé řadě zaměřeno na fotbal, ale jsou zde také sportoviště na basketbal, volejbal a házenou.
Vykouzlete si jaro doma Vykouzlete si jaro doma „Nebojte se kombinovat umělé dekorace s živými nebo třeba plast s ratanem,“ doporučuje Miroslav Gebas z Gebas Atelier Architects.
Pohodlný dům Pohodlný dům V rodinném domě bydlí tři osoby a dům perfektně splňuje jejich požadavky a potřeby na bydlení.